Gülşah Demir

Gülşah Demir

2003 yılında Reiki eğitimi alarak bireysel gelişim yolunda kendisini tanımaya , geliştirmeye öğrendiklerini iş çevresine, yakınlarına uygulamaya başlamış 2012 yılında da Reiki master olmuştur.

14 yıl hizmet verdiği Ülker firmasından ayrılarak kendi gelişimi boyunca kat ettiği yolu edinmiş olduğu tecrübeleri daha çok insana ulaştırabilmek aydınlık mutlu toplum ve bireyler için bilinçaltı temizliği eğitimleri almaya başlamış ve bireysel seanslar uygulayarak binlerce kişiye seanslar uygulamış yüzlerce insana eğitim vermiş ve öğretmenler yetiştirmiştir.

Kendi gelişim sürecinde,uyguladığı bireysel seanslarda,verdiği eğitimlerde kendisine has teknikler geliştirmiş ve bu teknikler ile insanların daha hızlı ve çabuk pozitif e geçiş yaptıklarını, istediklerini kolaylıkla elde ederek yaşamlarını sürdürdüğünü gözlemlemiştir.

Bunun akabinde kardeşi Gülümser Demir ile kendi tecrübelerini birleştirerek TRİOGEN® Bilinçaltı Temizliği Tekniğini ni kurmuşlardır Türk Patent Enstitüsü tarafından onay almış,tescillenmiş,tüm fikir ve eser haklarını almışlardır.

Şifanın ve bilginin kendisine saklanmaması gerektiğine inan Gülşah, doğru ellerde doğru şifanın kişiyi bu hayatında cenneti yaşatacağına inanarak bireylerin korku endişe kaygılarını bilinçaltında temizleyerek topluma ve oradan tüm dünya ulaşan yayılan şifa ve sevgi çemberi oluşturmayı hedeflemektedir.

Leave a Reply